System ERP - najlepsza inwestycja w rozwój Firmy

Ruszają kolejne nabory wniosków na dotacje unijne dla przedsiębiorstw.

 

Firmy zajmujące się przetwórstwem  rolno-spożywczym są beneficjentem Środków Unijnych które zostały przygotowane na II kwartał 2015.
Wsparcie skierowane jest dla:  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

 O wsparcie starać się mogą firmy zajmujące się przetwarzaniem produktów rolnych oraz wprowadzaniem ich do handlu.. Celem dotacji jest sfinansowanie kosztów zakupu oprogramowania, służącego zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz sterowaniu procesem produkcji i magazynowania a także zakup i instalacja maszyn i urządzeń przeznaczonych do produkcji, przygotowania produktów jak i magazynowaniu.

Poziom dotacji  wynosi 50% kosztów inwestycji kwalifikującej się do Wsparcia z Funduszy Unijnych.

System proponowany przez Ixion - Streamsoft Prestiż  spełnia  unijne standardy i wspiera procesy: sprzedaży, zakupów . Standardowe funkcjonalności umożliwiają tworzenie ofert, zamówień, wzorów dokumentów jak i obsługę całego procesu sprzedażowego z kontrolą terminów ważności.

 System pozwala na rozliczenie produkcji oraz jej planowanie. Dzięki pełnej integracji modułu handlowo- magazynowego z produkcją wszystkie procesy wytwórcze są pod pełną kontrolą.System Zapewnia pełną identyfikację surowca z jakiego powstaje produkt spożywczy, jego termin ważności oraz numer partii.


ARiMR zachęca firmy z branży rolno-spożywczej do sięgania po unijne dotacje na inwestycje w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich,  służące poprawie konkurencyjności na krajowym i unijnym rynku. 

Nabór wniosków o dofinansowanie rozpocznie się 29 kwietnia br.

Ixion jako integrator systemów informatycznych służy pomocą dla wszystkich którzy chcą podnieść jakość wytwarzania produktów rolno-spożywczych zarówno w doborze optymalnych rozwiązań informatycznych jak i w przygotowaniu wniosku o dotację.

Więcej informacji na temat oprogramowania jak i wsparcia w przygotowaniu wniosków uzyskają Państwo
pod numerem telefonu : 324-944-754 oraz w dziale kontakt.


dofinansowanie z unii europejskiej