System ERP - najlepsza inwestycja w rozwój Firmy

Analizujemy procesy biznesowe zachodzące w Twojej firmie.

Optymalnie dobieramy system do zarządzania firmą, ułatwiając zarządzanie nią, ażebyś optymalnie wykorzystał potencjał produkcyjny jakim dysponujesz.

Specjalizujemy się we wdrożeniach nowoczesnych systemów informatycznych dla firm produkcyjnych, sieci handlowych oraz hurtowni. Naszym atutem jest połączenie wiedzy o biznesie i informatyce. Wykwalifikowany i doświadczony zespół wdrożeniowy pozwala nam na precyzyjną analizę potrzeb każdego przedsiębiorstwa oraz realizację informatyzacji nawet najtrudniejszych procesów biznesowych.

Misją naszej firmy jest Pomagać w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów Klientów poprzez oferowanie optymalnych narzędzi i metod bazujących na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Dokładamy wszelkich starań aby poznać naszego Klienta, zrozumieć jego potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Dzięki ściśle wybranemu portfolio produktów i wieloletniemu doświadczeniu w branży IT ,każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do jego problemów mając gwarancję najwyższej jakości usług i produktów.Systemy ERP

system streamsoft

  

 Systemy ERP dostarczane przez IXION, to zaawansowane oprogramowanie które znajdzie zastosowanie w firmach i przedsiębiorstwach  niezależnie czy zatrudniasz 20 czy 100 pracowników, handlujesz hurtowo, jesteś producentem czy importerem. Obsłużymy  wszystkie procesy biznesowe które występują w twoim przedsiębiorstwie . 

Polecane przez nas systemy erp wdrożyło i użytkuje już ponad 5000 firm, z prawie każdej branży co świadczy o jego indywidualnym dopasowaniu do przedsiębiorstwa. 

Otwartość rozwiązań informatycznych,  pozwala nam na pełną ich integrację z innymi systemami informatycznymi, takimi jak sklepy internetowe (Magento, Sote,IAI), systemy B2B, systemami CRM czy też integracje z firmami kurierskimi.

Jak dobrze wybrać system erp

Zarządzanie Produkcją

streowanie produkcją


Zarządzania produkcją to podstawowe wyzwanie w firmach produkcyjnych. System Streamsoft Prestiż automatyzuje procesy logistyki zaopatrzenia. planowanie potrzeb materiałowych MRP,planowanie zdolności produkcyjnych (MRP II) w firmach produkcyjnych.

Organizacja i monitorowanie procesów produkcyjnych zapewniają panele meldunkowe, za pomocą których pracownicy produkcji rejestrują postęp wykonania  zgodnie z harmonogramem produkcji.

Zaawansowane narzędzie jakim jest system zarządzania produkcją automatyzuje nam czynności związane z planowaniem produkcji, kontrolą nad ich przebiegiem aż po końcowe rozliczenie surowców i wyrobów gotowych.


Jak zautomatyzować proces produkcyjny

Opieka informatyczna firm

obsługa informatyczna


Opieka informatyczna firm to  pakiet usług świadczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw.
  Od 17 lat jako firma informatyczna, wspieramy przedsiębiorców z terenu Wodzisławia Śląskiego, Rybnika oraz miast ościennych, zapewniając im outsourcing it, doradztwo biznesowe w sprawach IT, gwarantując niezawodne działanie ich systemów i infrastruktury informatycznej.    

    Doświadczony zespół wdożeniowo - serwisowy dostarcza wsparcie  polskich systemów klasy ERP Streamsoft Prestiż, Comarch Optima oraz systemów serwerowych Microsoft oraz Linux. Dla  firm o mniejszych wymaganiach dostarczamy oraz serwisujemy systemy:PCBiznes, Insert GT, Insert Nexo, RaksSQL, CDN Optima


 Co zyskuję dzięki opiece informatycznej